З початку карантину в Мангушській громаді зареєстровано 928 випадків.   За останній тиждень в громаді зареєстровано 30 випадків  захворюваності  на    COVID-19, у т.ч. 1 медичний працівник, 1 дитина, госпіталізовано 11 хворих, померлих -1 особа.

Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходиться 172 особи, в т.ч. 71 активних хворих.

У зв'язку із хворобою на COVID-19  п'яти  медичних працівників,  під медико- санітарним спостередженням знаходиться 42  медичних працівника. У т.ч. 14 медичних працівників КНП "Мангушский ЦПМСД" та 29 працівників   інфекційного   відділення КНП "Мангушська ЦРЛ".

Міністерство охорони здоров"я України повідомляє  про 19 893 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, які зафіксовано в Україні станом на 2 квітня поточного року.  Зокрема, захворіли 834 дитини та 484 медпрацівники.

Шановні мешканці, Мангушської громади! Окрім вакцинації, єдиний спосіб уповільнити поширення хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Будьте розважливі та обережні! Три прості правила протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та гігієна рук – рятують життя.

Бережіть себе та рідних!