Сьогодні відбулась робоча зустріч заступника селищного голови Володимира Матяш за участю начальниці відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту Наталі Тосхопаран з представницею Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) Ольгою Цуприковою.

Обговорили питання щодо координації роботи з питань протидії домашньому насильству в громаді, відкриття притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, який ремонтується на території селищної ради та методику навчання спеціалістів, які будуть працювати за цим напрямком і надавати соціальні послуги постраждалим особам.

Сумна статистика: у кожній другій родині в Україні, яка перебуває у складних життєвих обставинах, є прояви насильства.

У числі усіх звернень про домашнє насильство - 86% жінки, 12% - чоловіки, 2% - діти;

Вчені запевняють, що домашнє насильство посилюється пандемією, але на відміну від коронавірусу, його не можна зупинити вакциною, ми можемо боротися з ним лише стійкими спільними  зусиллями.