В Мангушському районному центрі зайнятості крок у майбутнє зробили неповнолітні суб’єкти пробації

Дата: 25.03.2021 16:33

Продовжуючи марафон "Весняна Профорієнтація", 25 березня в Мангушському районному центрі зайнятості спільно з Мангушським районним сектором з питань пробації,   провели профорієнтаційний урок  «Крок у майбутнє» для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. До  участі у заході було  запрошено фахівця   сектору  Дениса Головатого.

Профконсультантка Ірина Соловйова проінформувала юнаків про молодіжний центр «Profi Challenge», молодіжну школу бізнесу «Start UP». Також старшокласникам продемонстрували розробку Донецького обласного центру зайнятості «Атлас професій  з доповненою реальністю» та провели профдіагностичне тестування з метою визначення професійної спрямованості.

За мету уроку ставилось  формування навичок правильного вибору професії. До заходу було залучено 2 учасника.