У зв'язку із погіршенням протиепідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та щодо попередження поширення коронавірусу COVID-19, з 24 березня 2021 року тимчасово призупиняється проведення особистих прийомів громадян керівництвом Мангушської селищної ради, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Також рекомендуємо вам обмежити свої візити до відділу «Центр надання адміністративних послуг», відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради, Служби у справах дітей, відділу земельних ресурсів селищної ради або перенести їх до покращення епідемічної ситуації.

Для отримання консультацій можна звертатися за телефоном «громадської приймальні» селищної ради:  2-39-00.

Під час запровадження режиму надзвичайної ситуації та дії карантину в приміщенні селищної ради за адресою: смт Мангуш, просп. Миру, 72 (при вході до будівлі) розміщена скринька для письмових звернень громадян.