18 березня 2021 року     відділом правового забезпечення діяльності Мангушської селищної ради проведено семінар-нараду з посадовими особами ради, що є суб’єктами декларування. У семінарі прийняли участь  заступник селищного голови М.Г.Кудрявцева, керівники та посадовці  відділів та управлінь.  Присутніх ознайомлено з розпорядженням селищного голови від 15.03.2021 р № 57 щодо призначення  відповідальної особи  по контролю за своєчасністю  подання декларацій - головного спеціаліста відділу правового забезпечення діяльності ради Бутяєву М.І.

Начальником  відділу правового забезпечення  Побединським Д.О. було надано роз’яснення з приводу  термінів подання декларацій, порядку їх заповнення.  Також, було наголошено на  необхідності подачі декларацій  в обумовлені законодавством терміни та  про відповідальність  за її неподання.