Економічна екскурсія до ТОВ «Агро - Наві»

Дата: 18.03.2021 09:38

17 березня рекрутери Мангушського районного центру зайнятості провели економічну екскурсію на підприємстві ТОВ «Агро-Наві», яке займається вирощуванням винограду.

«Економічна екскурсія – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства», - зазначила начальниця відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Ольга Застєнкіна.

Під час економічної екскурсії керівник ТОВ «Агро-Наві» Віктор Чорний надав інформацію про  наявні вакансії.  Наразі підприємству потрібні виноградарі.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. За результатами проведеного заходу 2 пошукача роботи були запрошені для особистого спілкування та домовлено про працевлаштування 1 безробітного після проходження профнавчання.