Грантові конкурси за підтримки Програми ООН

Дата: 16.03.2021 13:55

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

ІСАР Єднання за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголосили серію нових грантових конкурсів. Грантова підтримка спрямована на реагування та пом’якшення причин і наслідків збройного конфлікту. Кожен конкурс має своє тематичне спрямування, а також територію цільових громад.

Перші 6 конкурсів вже відкриті для подачі проєктних заявок, з них         на 4 конкурси можуть бути подані проектні заявки від громадських та благодійних організацій  Мангушської селищної ради, а саме:

- Доступ до правосуддя у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей.

- Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей.

- Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей.

- Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей.

Детальніше про конкурси читайте на сайті https://cutt.ly/Nl5goLr

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій: 23 березня 2021 року 23:59

Запрошуємо до участі у конкурсі!