15 березня відбулася оперативна нарада під головуванням селищного голови Володимира КАРАБЕРОВА.
   На нараді були присутні керівники управлінь, відділів селищної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ громади.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень селищної ради та про завдання селищної ради щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності громади, а саме питання соціальної сфери, медицини, культури, освіти, економіки та інші.

Також на нараді були обговорені звіти керівників відділів і плани роботи на поточний тиждень.

По завершенню оперативної наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.