Налагоджуємо тісну співпрацю з роботодавцями Мангушської ОТГ

Дата: 15.03.2021 10:28

12 березня фахівці Мангушського районного центру зайнятості відвідали ТОВ «Карпос» та ФОП Красозову Валентину Данилівну. Начальниця відділу взаємодії з робтодавцями Ольга Застєнкіна та рекрутерка Катерина Кучер презентували широкий спектр послуг для роботодавців щодо сприяння укомплектуванню кадрами підприємств, компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску та оплати праці, працевлаштування громадян, що мають додаткові соціальні гарантії. Також, під час зустрічей фахівчині центру зайнятості за допомогою планшетів ознайомлювали роботодавців з сучасними сервісами служби зайнятості, а саме: розповіли про переваги користування електронним кабінетом роботодавця, в якому вони можуть подати електронні вакансії та звіти, переглянути законодавчу базу та інше.