11 березня під головуванням Володимира Караберова проведено перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мангушської селищної ради.

Комісія створена з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На теперішній час на територіальному обліку служби у справах дітей Мангушської селищної ради перебуває 46 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 14 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На розгляд комісії було винесено 2 питання:

1. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання були прийняті рішення відповідно до законодавства.