Нарада з питань обговорення проєкту Програми економічного і соціального розвитку

Дата: 11.03.2021 15:48

11 березня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Караберова  пройшла нарада  з питань обговорення проєкту Програми економічного  і соціального розвитку Мангушської селищної ради на 2021 рік  із заступниками селищного голови,  представниками структурних підрозділів селищної ради та старостами сіл.

В ході наради були детально обговоренні питання щодо подальшого соціального та економічного розвитку  по кожному селищу, селу громади. Визначенні основні заходи для включення в проєкт Програми економічного і соціального розвитку селищної ради на 2021 рік та обговорені стратегічні напрями  розвитку на подальші роки. За результатами наради, всім причетним були надані відповідні протокольні доручення.