Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 22 лютого 2021 прийнято постанову № 127 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» яка передбачає проведення індексацій пенсій з 1 березня 2021 року із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11 незалежно від факту роботи особи. Мінімальний розмір підвищення складає 100,00 грн.

      Для осіб, які одержують пенсію відповідно до Закону України Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та які мають страховий стаж 35 роки чоловіки та 30 років для жінок розмір пенсійної виплати не може бути нижчим за 2200 грн.

        Перерахунок пенсій проведено автоматично без необхідності звернення пенсіонерів до органівПенсійного фонду України.

        Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену дату виплати для кожної особи.

        Не індексуються пенсії: держслужбовців; наукових працівників; помічників нардепів; отримувачів спецпенсій або довічногоутримання (судді, прокурори); тим, кому виплату вперше призначили у 2019 – 2021 році.