В інформаційному  суспільстві зростають наші діти.  Та дуже важливо  з величезного потоку інформації що навколо, винести та відокремити дійсно безпечну і потрібну.

Робота служби у справах дітей Мангушської селищної ради та сектора ювенальної превенції Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області полягає в соціальному захисті законних прав та інтересів дітей, яка спрямована на попередження правопорушень, булінгу, суїциду серед неповнолітніх.

01 березня 2021 року, в ході проведення профілактичних заходів на території села Стародубівка, було відвіданно Загальноосвітню школу.

З учнями та молоддю 5-11 класів проведено лекцію на вищезазначені теми, надано наочний матеріал та консультаційну допомогу.