Фото без опису

25 лютого у Мангушському районному центрі зайнятості пройшов онлайн майстер-клас на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

«Мета нашої зустрічі – визначити шляхи пошуку роботи вашої мрії. Роботи, яка буде в задоволення відповідно до ваших запитів. Шукаючи роботу, будьте максимально активними!» - зазначила фахівчиня центру зайнятості Олена Брага.

У відеопрезентації пошукачам було продемонстровано інтерфейси сервісів та додатків служби зайнятості а також надано роз’яснення з їх користування.

Безробітні дізналися про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії.

Також було детально розібрано питання попередження від шахрайства при працевлаштуванні. Фахівчиня зауважила: «Один з найпоширеніших способів обману – недотримання домовленостей між працівником і працедавцем. Ще один з варіантів - «ексклюзивні» пропозиції, до яких відносьтесь з пересторогою. Будьте особливо уважними при звертанні до агентств, які пропонують роботу за кордоном. Щоб убезпечити себе від шахрайства, потрібно уважно читати угоди, які підписуєте, а, в окремих випадках, звертатись за юридичною консультацією».