Бізнес-школа молодого підприємця в Мангуші

Дата: 22.02.2021 08:01

19 лютого в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено вебінар: «Мрії та цілі».  В заході взяли участь 13 школярів.

Онлайн комунікацію було проведено з метою  розвитку підприємницьких ініціатив молоді.

Під час вебінару учасники дізнались, як правильно поставити ціль, залучити ресурси та досягти результатів, отримали детальну інформацію про інформаційну підтримку Державною службою зайнятості підприємницьких ініціатив. Далі обговорювали діючи грантові програми для мешканців Донецької області.

«Якщо хочете чогось досягти, ставте цілі! А якщо ви дійсно хочете побудувати кар'єру, стати господарем свого життя - вчіться мріяти, перетворювати мрію на мету, а мету втілювати в реальність», – підсумувала  фахівчиня центру зайнятості Ірина Соловйова