Шановні  мешканці  Мангушської громади!

Ви маєте конституційне право звернутися до посадових осіб Мангушської селищної ради відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх  особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Робота зі зверненнями громадян у Мангушській селищній раді  здійснюється відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян” та інших нормативно-правових актів.

Під зверненням слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Письмове звернення ви можете надіслати поштою або зареєструвати в громадській приймальні селищної ради за адресою:
просп. Мира, буд. 72, смт Мангуш, 87400,
будівля
Мангушської селищної ради
(перший поверх  кабінет № 1 (ліворуч від головного входу).

Вимоги до оформлення письмового звернення:
має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові;
місце проживання;
викладено суть порушеного питання;
проставлені дата та особистий підпис.

Довідки за телефоном: 2-39-00

Графік роботи:

понеділок-четвер – 08.00 – 17.00

п’ятниця - 08.00 - 16.00

перерва – 12.00 - 12.45

Також за телефоном 2-39-00 ви можете зателефонувати у неробочий час: понеділок-четвер – 17.00 – 08.00, п’ятниця – 16.00 – 08.00, вихідні та святкові дні - цілодобово