Міні-ярмарок вакансій в Мангуші

Дата: 16.02.2021 14:52

15 лютого Мангушським районним центром зайнятості був проведений онлайн міні-ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Мангушська селищна рада представила вакансії: начальника відділу та спеціалістів державної служби.

В ході міні-ярмарку представник Мангушської селищної ради проводив співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантіями гідного рівня заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися в режимі skype.

Загалом в онлайн-ярмарку взяли участь 10 пошукачів роботи, з яких 5 осіб було направлено на працевлаштування після проходження профнавчання.