1.Мангушська селищна рада 10.02.2021 оголошує конкурс:

1.1 на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу соціального захисту і охорони здоров'я (1 штатна одиниця);

- начальника відділу з питань засобів масової інформації, зв’язків з громадськістю та іміджевої політики (1 штатна одиниця).

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

1.2.на заміщення вакантних посад:

- адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

(3 штатні одиниці);

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

1.3.на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров'я

(1 штатна одиниця).

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Опублікувати оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб - сайті Мангушської селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, встановлені законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції» щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу громадянина України;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Повна інформація про умови конкурсу у відділі управління персоналом Мангушської селищної ради за адресою:

пр-т. Миру, 72, смт.Мангуш, Маріупольський район, Донецька область, 87400.

Телефон: (06297) 2-32-76

Селищний голова                                                    Володимир КАРАБЕРОВ