ЗМІНА ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ ВНАСЛІДОК АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ РЕФОРМИ

Дата: 04.02.2021 14:43

Мангушська ДПІ звертає увагу платників податків на зміну податкового обліку внаслідок проведеної адміністративно-територіальної реформи.

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи та утворенням районів відповідно до Постанови Верховної Ради України  від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» платники податків, які зареєстровані на території Бердянської та Покровської сільських рад (с.Агробаза, с.Бердянське, с.Покровське, с.Приазовське, с.Приміське, с.Рибацьке, с.Червоне, с.Шевченко, с.Широка Балка), переводяться на облік до Приморської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Донецькій області (м.Маріуполь).