26 січня  фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели виїзний  превентивний захід для осіб, які підлягають вивільненню у  зв’язку з ліквідацією Ялтинської селищної ради .

Директорка центру зайнятості Надія Тєрьошкіна зазначила: «Вивільнення – не трагедія, а початок нового етапу життя, який відкриє перед вами безліч можливостей самореалізації. Ваше відношення та готовність до змін – це головне, а служба зайнятості вам у цьому допоможе».

 Фахівці центру зайнятості надали вивільнюваним працівникам інформацію щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості, умов призначення матеріального забезпечення, соціальних  послуг. Серед яких: участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, професійне навчання, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, отримання одноразової виплати для організації власної справи. Проінформували про наявні вакансії на ринку праці нашого району.

Додатково учасників заходу було поінформовано про сучасні сервіси та додатки служби зайнятості, де в зручний час можна детально дізнатись та отримати  послуги онлайн.