26 листопада 2020 року відбулось перше пленарне засідання першої сесії Мангушської селищної ради 8 скликання. Голова Мангушської селищної територіальної виборчої  комісії  Олена Шевченко зачитала постанови виборчої комісії про реєстрацію депутатів Мангушської селищної ради та Мангушського селищного голови.

Новообраний голова Володимир Караберов склав присягу посадової особи місцевого самоврядування. На засіданні була затверджена структура та штатна чисельність апарату Мангушської селищної ради, її виконавчих органів. Секретарем сесії шляхом таємного голосування обрана Світлана Олефір.

Також затверджені кандидатури першого заступника Мангушського селищного голови Михацйла Агурбаша, керуючого справами (секретаря) виконкому Поліни Жогло, старост Віталія Аврамова, Сергія Курченко, Олекесандра Трояна, Сергія Спахи, Геннадія Янковського.

Депутати одноголосно проголосували про початок реорганізації селищних рад шляхом приєднання до Мангушської селищної ради.