Прийом громадян: понеділок, середа, п'ятниця з 9.00 до 12.00; телефон: (06297) 9-02-83, 067-98-00-967, ел.пошта: 04341732@mail.gov.ua

Спахи Сергій Леонідович

Народився  20 березня 1965 року. У 1982 році закінчив Ялтинську середню школу. З 1983 по 1985 р.  служив в армії. З 1986 року працював тренером-викладачем Першотравневої ДЮСШ Донецької обласної ради ДСО «Колос». З 1987 по 1990 роки працював тренером-викладачем з боротьби дзюдо ДЮСШ Першотравневої райради колективів фізкультури та спортивних клубів Донецької облради ВДФСО профспілки. У 1997 році закінчив Донецький державний університет за спеціальністю "Економіка та управління виробництвом", здобув кваліфікацію "Спеціаліст - економіст".
Сергій Леонідович має досвід і статус хорошого господарника, адже 8 років очолював Ялтинське комунальне підприємство і не з чуток, а на ділі знає проблеми населених пунктів старостинського округу. Він був і залишається   активним громадським діячем і в цьому статусі займався вирішенням багатьох питань, з якими до нього звертались односельці. І в спорті, і в комунальній сфері – зарекомендував себе людиною слова та професіоналом у своїй справі. За це неодноразово нагороджувався грамотами та подяками районного та обласного рівнів. Зокрема, за його керівництва Ялтинське КПП було визнано кращим на районному конкурсі «Кришталева чайка». Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» щорічно підводило підсумки, зокрема, серед українських підприємств і в урочистій обстановці нагороджувало в Києві кращих. Такої нагороди удостоївся Ялтинський комбінат комунальних підприємств та на той час його директор Сергій Спахи. Комбінат відзначений в номінації «Підприємство року-2010» - «За досягнення перемоги над конкурентами і зайняте переможне 15 місце серед 350 тисяч підприємств України». Сергій Леонідович був нагороджений  у номінації «Керівник року України-2010» - «За професійне управління підприємством», підтверджене органами статистики та аудитом рейтингу.
   Основні функції та  повноваження старост – це представлення інтересів мешканців села, опікування питаннями благоустрою, комунального майна і так далі.    На теперішній час роботи в населених пунктах Ялта, Азовське, Юр"ївка вистачає. Це і освітлення, і благоустрій територій. Наступний крок –  врегулювання системи збору та вивезення  сміття з КП "Мангушське УКП", тому що для громади в цілому  важливим і стратегічним напрямом є збереження довкілля. Питання розвитку спорту - завжди на порядку денному, тим паче в умовах пандемії, коли важливість здорового способу життя стала пріориетом для всіх країн світу. Маючи  вдале географічне розташування і багату історію, у населених пунктах працюють над розвитком туризму, рекреаційного потенціалу населених пунктів на узбережжі Азовського моря. Шукають альтернативні види туризму, аби заохотити потреби та запит сьогодення вибагливого туриста. Враховуючи історичне минуле, староста співпрацює з активом Ялтинського грецького товариства "Арго", ветеранською організацією та іншими громадськими формуваннями. Приймає участь в нарадах, сесіях та роботі виконавчого комітету Мангушської селищної ради. Має довгострокові перспективні плани щодо розвитку соціально-економічного благополуччя ввірених йому населених пунктів.