Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою

Чернишов Сергій Андрійович

Чернишов Сергій Андрійович народився  19 липня 1975 року в смт Першотравневе Першотравневого району Донецької області.  Навчався в Першотравневій школі № 2, яку закінчив у 1992 році. Вищу освіту здобув, навчаючись у Луганському сільськогосподарському інституті з 1992 по 1997 р.‚ спеціальність «Інженер-механік». Друга вища освіта – «Магістр. Агроінженерія» в галузі Аграрні науки, Луганський національний аграрний університет  з 2016  по 2018 р. У 1997 році розпочав трудову діяльність в Управлінні сільського господарства Першотравневої райдержадміністрації інженером 1 категорії, з 1999 по 2003 роки – головним спеціалістом інспекції Державного технічного нагляду Першотравневої райдержадміністрації, з 2003 по 2012 роки - начальник відділу інспекції Держтехнагляду Донецької облдержадміністрації. З 2012 по 2015 роки – головний спеціаліст відділу технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства в Донецькій області. З 2015 року працював головним спеціалістом інженером-будівельником в Мангушській селищній раді. З  серпня 2021 року Сергій Андрійович очолює відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою Мангушської селищної ради.

Депутат VI та VII скликань Мангушської селищної ради.

За роки своєї професійної діяльності був неодноразово нагороджений численними грамотами, подяками та відзнаками Мангушської райдержадміністрації, районної ради, селищної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особовий внесок у реалізацію державної політики в розвиток інженерної служби, а також розвиток місцевого самоврядування, активну громадську позицію.

Має грамоту Міністерства аграрної політики України за значний внесок в розвиток  інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України та нагороджений ювілейною медаллю  «50 років Держтехнагляду України».