Рябушкіна Ганна Федорівна

Народилася 29 серпня 1979 року у с.Богданівка, Павлоградського району Дніпропетровської області. Вищу освіту здобула у Бердянському державному педагогічному інституті ім.П.Д.Осипенко з 1996 по 2002 рік, спеціальність – «Дошкільне виховання та практична психологія», за кваліфікацією – вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах освіти.

У 2001 році розпочала трудову діяльність у Мангушській ЗОШ № 2 практичним психологом. З 2003 року працювала провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Першотравневого районного центру соціальних служб для молоді.

З грудня 2003 року працює у державному органі:

з грудня 2003 року по 2005 рік – начальником відділу внутрішньої політики Першотравневої райдержадміністрації;

з серпня по вересень 2005 року – завідувачем сектором внутрішньої політики райдержадміністрації;

з жовтня 2005 року по жовтень 2007 року – головним спеціалістом з питань організаційної роботи відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації;

листопад 2007 року – головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації;

з грудня 2007 року  по грудень 2020 року – начальником відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації.

З січня 2021 року очолює відділ загальної та організаційної роботи Мангушської селищної ради.

Зростаюча соціальна роль місцевого самоврядування — важливий показник практичної реалізації принципів демократії. Саме на органи місцевого самоврядування покладена відповідальність за вирішення практично всіх проблем локального характеру, як найбільш близьких повсякденним інтересам і потребам людини. Відділ був створений для організаційно-технічного, документального, методичного забезпечення роботи Мангушської  селищної ради, забезпечення чіткої організації діловодства в ньому, організації і здійснення роботи із зверненнями громадян, надання методичної допомоги в організації ведення діловодства та роботи із зверненнями громадян структурним підрозділам Мангушської селищної ради та її виконавчого комітету.