Відділ управління персоналом

Туманова Ірина Ростиславівна

Народилась 27 лютого 1972 року у смт Мангуш. У 1987 році закінчила 8 класів  Мангушської середньої школи №1. З 1987 по 1991 роки навчалась у Донецькому педагогічному училищі та здобула кваліфікацію – учитель початкових класів. У 2007 році закінчила Донецький державний університет управління і отримала вищу освіту за напрямком підготовки «Менеджмент».
З 1991 року по 2002 рік працювала в вихователем в ясла – садку «Аліса», смт.Мангуш. З жовтня 2002 року працювала в Мангушській районній раді. З 2002 року по 2004 рік на посаді консультанта голови районної ради з питань соціально - економічного, культурного розвитку територій і здійснення економічних реформ, приватизації та власності. З 2004 року по 2020 рік – працювала начальником відділу з загальних питань та кадрової роботи районної ради. З січня 2021 року – начальник відділу управління персоналом Мангушської селищної ради. Правильне складання й оформлення документів  – найважливіший обов’язок працівників відділу управління персоналом. Кадрова діяльність є дзеркалом будь-якої установи, і від того, як у ній організоване документаційне забезпечення управління, складається враження про установу в цілому.
   Працівники відділу управління персоналом селищної ради – це люди, які постійно займаються самоосвітою та поглибленням знань, – вважає Ірина Ростиславівна. – Вони повинні бути грамотними в оформленні документів, розуміти юридичне підґрунтя трудових відносин, а ще бути відповідальними.