Відділ соціального захисту і охорони здоров'я

Спруцко Інна Іванівна

Народилась 6 грудня 1968 року в селі Кальчик Володарського району Донецької області. В 1986 році закінчила Кальчинську середню школу. В 1986 році поступила навчатися до Ворошиловградського сільськогосподарського інституту, який закінчила у 1991 році за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства».

В 1991 році – прийнята на посаду бухгалтера централізованої бухгалтерії Зорянської сільської ради Володарського району. У 2008 році призначена на посаду головного спеціаліста з питань організаційно-кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи Першотравневої райдержадміністрації. 2009 рік – призначена на посаду начальника зазначеного відділу. З 2018 по 2020 рік працювала в Мангушській державній нотаріальній конторі Головного управління юстиції у Донецькій області на посаді архіваріуса та бухгалтера. Певний час перебувала на обліку у Мангушському районному центрі зайнятості.

Впровадження реформи децентралізації в Україні призвело до розвитку місцевого самоврядування, таким чином була створена Мангушська територіальна громада,  яка переймає на себе нові сфери повноважень. Одним із таких напрямів є соціальна допомога – дуже важлива сфера з огляду на те, що вона стосується осіб, які потребують допомоги. Працівники відділу соціального захисту і охорони здоров’я Мангушської селищної ради на чолі зі І.І. Спруцко докладаючи зусиль в рамках до чинного законодавства, працюють для забезпечення  гідних умов життя населення Мангушської громади. Це непросте завдання, враховуючи, що орган місцевого самоврядування, створений наприкінці 2020 року. Вони працюють над підвищенням якості послуг, аналізом соціальних потреб і проблем та пов’язаним з ними попитом на послуги.

15 Липня, 2021 р., 14:27