Побединський Дмитро Олександрович

Народився 23 грудня 1975 року  у м. Донецьк, Донецькій області. У 1982 році пішов до ОШ в с. Приазовське, Першотравневого району, а з 1985 по 1992 навчався в ОШ № 2 та № 1 смт Мангуш. Загально-освітню школу № 1 закінчив у 1992 році та в цей же рік поступив до Донецького училища міліції. У 1994 році закінчив Донецьке училище міліції та вступив на 3 курс Донецького Інституту Внутрішних справ МВС України, факультет-правознавство. У 1997 році закінчив інститут, здобувши спеціальність та кваліфікацію спеціаліст-юрист-правовед.

З 1992 року по 2011 року-проходив службу в підрозділах МВС України. За час проходження служби в системі МВС України, більше 17 років перебував на керівних посадах, а саме: заступника відділення карного розшуку, заступника начальника відділу, начальника карного розшуку відділу, старшого оперативного уповноваженого з особливо-важливих справ Главку, та начальника карного розшуку м. Бердянськ у Запорізській області.

За час служби неодноразово заохочувався як керівництвом відділів, де проходи службу, так і керівництвом Головного управління МВС України в Донецькій області; нагороджувався медалями та відзнаками МВС України. В липні 2011 року вийшов на пенсію (у запас ) по  вислузі років у спеціальному званні «підполковник » міліції.

Одружений, виховує двох дітей, мешкає в с. Урзуф Мангушської громади.  Дмитро Олександрович впевнений, що основними критеріями як керівника, так і підлеглих у роботі є: відповідальність та порядність, компетентність та обізнаність, робота на випередження, системний підхід  до роботи та комплексний аналіз подій з відповідними висновками. А ще суто професійні якості в роботі юриста – це володіння законодавчою базою, відслідковування  змін та  доповнень діючого законодавства. Важливим у роботі начальник відділу також вважає -  бажання працювати  єдиним  злагоджений колективом задля розквіту та розвитку Мангушської громади та громадян.