Сєвєріна Неллі Миколаївна

Народилася 16 грудня 1967 року в м. Новолукомль, Білорусь. Закінчила у 1998 році Бердянський Державний педагогічний інститут ім. П.Д. Осипенко за спеціальністю «Українська мова і література», присвоєно кваліфікацію вчителя української мови і літератури. Працювала учителем української мови та літератури Володарської СШ №1, з 2004 року була головним спеціалістом Володарського районного відділу освіти, а з 2006 по 2015 рік - директором Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У 2015 році стала начальником відділу освіти Володарської РДА. З 2015 по 2020 рік повернулася на посаду директора Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У 2020 році зайняла посаду начальника відділу освіти Мангушської РДА, а з 2021 року і по теперішній час займає посаду начальника відділу освіти Мангушської селищної ради. Загальний стаж педагогічної роботи – 29 років. Проблеми, які хвилюють керівника відділу освіти – організація належного освітнього простору, харчування дітей, навчання в умовах пандемії, реалізація концепції Нової української школи та багато іншого. Життя стрімко змінюється. Нові технології у різних сферах економіки вимагають нових підходів щодо управління громадами. Освіта – це не тільки знання, це навички і уміння, це можливість швидко адаптовуватись до життя, що змінюється. Відділ освіти селищної ради працює сьогодні, думаючи про майбутнє, адже саме від виховання підростаючого покоління залежить майбутнє Мангушської громади та нашої держави.