Пизін Дмитро Леонідович

Народився в 1971 році в м. Маріуполь Донецької області. Закінчив середню школу в 1988 році. У 1994 році закінчив Донбаський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво", інженер-будівельник. Трудова діяльність розпочав у 1994 році  - монтажник по монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 4 розряду, майстер монтажної дільниці №3, виконроб Маріупольський управління №18 акціонерного товариства закритого типу "Донбасстальконструкція". З 1999 по 2006 роки  працював інженером інспекції державного архітектурно - фахівець 1 категорії, головний спеціаліст інспекції-інспектор інспекції ДАБК, головний спеціаліст інспекції державного архітектурно, заступник начальника інспекції державного архітектурно Головного управління архітектури і містобудування Маріупольський міської ради. З 2006 по 2010 - головний інженер, директор приватного підприємства "АиСт". З 2010 по 2015 - директор ТОВ "АЗОВБУДПРОЕКТ". З 2015 по 2018 роки - начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Маріупольської міської ради. З вересня 2021 року -  начальник відділу містобудування, архітектури та просторового планування Мангушської селищної ради.

Досвід, набутий раніше, Дмитро Леонідович планує використовувати зараз у проєктах для розбудови і розквіту Мангушської громади.