Відділ ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю) та охорони праці

Мануілов Володимир Іванович

Народився 4 лютого 1968 року, смт. Ялта. У 1975 році пішов до Загально – освітньої школи № 1 в смт. Ялта, закінчив її у 1983 році. В цей же рік поступив до Докучаєвського гірничого технікуму, на факультет технік експлуатаційник автомобільного транспорту. У 1987 році закінчив Докучаєвський гірничий технікум та отримав спеціальність технік експлуатаційник автомобільного транспорту.
З 1987 по 1989 роки проходив службу в лавах Радянської Армії України.
З 1989 року по 2010 рік проходив службу в МВС України.
З 1990 року по 1994 рік навчався в Український Академії Міністерства внутрішніх справ України м. Київ, на факультеті правознавство, та здобув спеціальність та кваліфікацію спеціаліст юрист спеціаліст – правовід.
За час проходження служби в системі МВС України, останні 10 років перебував на керівних посадах, заступника начальника районного відділу міліції начальник відділу по роботі з персоналом, та начальником відділу дільничних інспекторів міліції.
За час служби неодноразово заохочувався керівництвом як безпосередньо тих підрозділів, де проходив службу, так і керівництвом Головного управління МВС України в Донецькій області, нагороджувався медалями та відзнаками МВС України.
З 2011 року по 2013 рік працював державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Першотравневої районної державної адміністрації у Донецькій області. За час роботи неодноразово заохочувався, грамотами та подяками, керівництвом Першотравневої районної державної адміністрації у Донецькій області.
З 2013 року по 2016 рік працював державним реєстратором сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і легалізації об’єднань громадян Першотравневого районного управління юстиції Донецької області.
З квітня 2016 року по січень 2017 працював на посаді юрист консультант в Урзуфській сільській раді Донецької області.
2017 – лютий 2021 рр.  працював начальником Мангушського бюро з надання безоплатної правової допомоги Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Найважливішими якостями гарного працівника начальник відділу називає порядність і відповідальність. Не менш актуальними для будь-якого фахівця є такі якості, як допитливість, системність мислення, компетентність та обізнаність – для роботи слід знати багато законодавчих та підзаконних актів, стежити за новаціями у законодавстві, вміти узагальнювати отриману інформацію та робити висновки. На роботі ми проводимо більшу частину дня і взаємовідносини з колегами тут дуже важливі, – підкреслює Володимир Іванович. – Тому дуже цінне  те, що колектив селищної ради об’єднує спільна мета – якісно виконувати свої обов’язки, адже ми всі працюємо задля розвитку Мангушської громади і задля благополуччя наших громадян.

17 Травня, 2021 р., 11:08