Попруженко Артем Вікторович

Народився 2 квітня 1987 року, смт Мангуш. Дві вищі освіти, у Запорізькому національному університеті‚ з 2004 по 2010 р.‚ спеціальність –“Правознавство”; друга вища освіта - Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, з 2017 по 2019 р., спеціальність «Державне управління».
У 2009 році розпочав трудову діяльність у відділі РАЦС Першотравневого районного
управління юстиції на посаді головного спеціаліста; з 2010 по 2015 роки -
юрист Ялтинської селищної ради; 2015 – 2017 роки – начальник юридичного відділу Мангушської райдержадміністрації; 2017-2020 роки - начальник реєстраційного відділу Мангушської райдержадміністрації. У 2021 році очолив відділ «ЦНАП» у Мангушській селищній раді.

За роки своєї професійної діяльності був неодноразово нагороджений численними грамотами, подяками та відзнаками за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі. Артем Вікторович як представник посадовців нової генерації виступає за впровадження в роботі ефективних державних комунікацій, надання громадянам якісних послуг, в тому числі, в режимі онлайн. На його думку основними цінностями дієвих та ефективних державних комунікацій є прозорість, достовірність, актуальність та чесність. Достовірні державні комунікації базуються на фактах, зрозумілості, корисності та достатності. Мова спілкування державних інстутуцій має бути чіткою, простою та точною, адже усі спеціалісти ЦНАПу націлені на надання якісних послуг мешканцям Мангушської громади.

Про затвердження Регламенту відділу