Погорєлко Вікторія Вікторівна

Народилась 29 червня 1977 року в смт Мангуш, Першотравневого району Донецької області. У 1994 році закінчила Мангушську школу та поступила на навчання в Донецький кооперативний технікум. Свою трудову діяльність розпочала у 1996 році – госпрозрахункове ремонтно-будівельне підприємство Першотравневого райпо, головний бухгалтер. У 1996 році вступила на навчання до Полтавського кооперативного інституту. У 2003 році поступила на роботу в АППБ «Аваль» Мангушського  відділення на посаду провідного економіста. 2006 рік – нове місце роботи – Першотравнева районна рада, на посаду спеціаліста І категорії, бухгалтера. З 2007 по 2009 року Вікторія Вікторівна працювала радником голови Першотравневої районної ради. У 2009 році, враховуючи професіоналізм, була назначена на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку, фінансів та звітності Першотравневої районної ради. В грудні 2020 року звільнилась з Мангушської районної ради. Назначена начальником відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності  - головним бухгалтером Мангушської селищної ради.  За свій професіоналізм, активну життєву позицію була неодноразово відмічена грамотами та дипломами.

Проходячи процес децентралізації, окрім нових можливостей, територіальні громади отримали значні обов’язки. Значною мірою виросла кількість видів операцій бухгалтерського обліку. Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності селищної ради здійснює матеріальне забезпечення всіх населених пунктів громади, відділів та структурних підрозділів, які підпорядковуються селищній раді, веде облік основних коштів,  планує та контролює виконання планів, нараховує соц..виплати та інше. «Робота у нас важка, - каже саме Вікторія Вікторівна, - але найголовнішим стимулом в нашій роботі, який мотивує та надає сил і наснаги – це розуміння того, що ми працюємо задля благополуччя всіх мешканців нашої громади!».