Янковський Геннадій Михайлович

Народився 31 липня 1962 року в Маріуполі. У 1979 році здобув середню освіту. З 1981 року по 1989 рік проходив військову службу в лавах ЗС СРСР в Заполяр'ї. 
У 1991 році був призваний у ВВ ВВС Україна, де і прослужив командиром взводу матеріально-технічного забезпечення до виходу на пенсію у 1999 році. З 1999 року почав освоювати для себе новий вид діяльності- туризм і готельне господарство. Очолив базу відпочинку «Вікторія» (село Мелекіно 2й спуск). За п'ять років база стала візитівкою узбережжя: перші номери люкс, розважальний комплекс, на тенісних кортах проводилися змагання всеукраїнського масштабу. З 2004 року очолював базу «Вілла Лагуна».  З 2013 по 2018 рік працював начальником медичного реабілітаційного центру «Сонячний», Міністерства юстіцііУкраіни (Мелекіно 2й спуск), де у важкі для туристичної галузі часи, не допустив скорочення робочих місць  і заборгованості по заробітній платі. У 2007 році комітетом Верховной РадиУкраїни з питань сім'ї та молодіжної політики, спорту і туризму був нагороджений дипломом за розвиток туризму на Донбасі (загальноукраїнський проект «Україна туристична»). На обласному конкурсі «Підприємець року» - 2008 став фіналістом у номінації «Підприємець року в галузі туризму та готельного господарства». 
Туристичну галузь Г.М. Янковський добре знає, тому в планах у старости і надалі розвивати туристичний потенціал населених пунктів узбережжя. З мешканцями старостинського округу староста налагодив тісний контакт, створивши через додаток Вайбер групи по трьом найчисельнішим  населеним пунктам. Активно займається питаннями благоустрою територій. За його керівництвом проводяться численні екологічні толоки. Оголосив війну сміттєзвалищам і разом з комунальним підприємством громади займається ліквідацією сміттєзвалищ. Окремо на контролі, в межах своїх повноважень,  тримає питання будівництва дороги «Маріуполь-Урзуф». Численні проблеми мешканців  ввірених йому населених пунктів тримає на постійному контролі. Веде постійний контроль за сплатою послуг за перевезення твердих побутових відходів;
за ним - організація та допомога в організації культурних заходів  у громаді та багато інших нагальних питань, які тримаються на контролі та організаційних заходів, в яких бере активну участь разом з мешканцями ввірених старості населених пунктів.