Головня Ірина Анатоліївна

Народилася 28 серпня 1968 року в Запорізькій області. У 1985 році успішно закінчила Приазовську середню школу №1.  Освіта вища. У 1991 році закінчила  Бердянський державний педагогічний інститут ім. П.Д. Осипенко, отримала спеціальність вчитель загальнотехнічних дисциплін та фізики.

Трудову діяльність розпочала в 1991 році вихователем у дитячому садочку “Альонушка” смт. Мангуш.

З 1995 року  працювала у Мангушській селищній раді на посаді техника – будівельника.

З 1998 року займала посаду інспектора відділу кадрів в ТОВ “Райсількоммунгосп”.

З 2003 року працювала на посаді начальника служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, а з лютого 2021 року начальник служби у справах дітей Мангушської селищної ради.

Вже 17 років Ірина Анатоліївна самовіддано працює начальником служби у справах дітей, захищаючи права та інтереси дітей. Під час виконання посадових обов’язків доводиться працювати не лише з дітьми, але й з їх законними представниками: батьками, опікунами, прийомними батьками та батьками-вихователями. Ірина Анатоліївна завжди тактовно та відповідально ставиться до вирішення проблем, які виникають під час здійснення професійної діяльності.