Мангушська громада
Донецька область, Маріупольський район

ЩОМІСЯЧНІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ТА ІНШІ ВИПЛАТИ НА ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ

Дата: 29.07.2026 09:10
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

 

 

#страхові_виплати

📄 У разі настання страхового випадку Пенсійним фондом України здійснюється відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, або в разі його смерті особам, які мають на це право.

⚖️ Законом України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» передбачено такі види страхових виплат на відшкодування шкоди внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання:

🔹 допомога по тимчасовій непрацездатності;
🔸 одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності;
🔹 щомісячні страхові виплати;
🔸 виплати у разі переведення на легшу, нижчеоплачувану роботу;
🔹 щомісячні виплати дитині, яка народилася з інвалідністю, внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання  її матері під час вагітності;
🔸 страхові виплати непрацездатним членам сім'ї у разі смерті потерпілого.

📌 Більш детально про види страхових виплат, розміри та умови їх призначення — за посиланням https://t1p.de/0fl20.

 


🌐 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайті — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінці — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-каналі — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-каналі — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn,

інстаграм — https://www.instagram.com/gu.pfu.dn,

TikTok — https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень