За час роботи депутатом Мангушської  СТГ Захаровим О.П. було проведено 5 зустрічей із жителями громади:

1. Кучугури

Порушувалися питання:

- транспортне сполучення з Маріуполем;

- освітлення вулиць;

- ремонт доріг (завезення шлаку);

- Влаштування водопроводу

2. вул. Безуха (район бази відпочинку СРСР)

- часте відключення електроенергії – було написано листи до районної та обласної організації ДТЕК;

3. вул. Азовська

- прибирання пляжу;

- вивезення побутових відходів;

4. вул. Безуха (район Маяка)

- Забруднення акваторії Азовського моря будівельними матеріалами.

Були написані листи в:

а) інспекцію з охорони Азовського моря;

б) природоохоронну прокуратуру;

в) приймальню президента України.

5. Клуб

- освітлення вулиць;

- відведення води з проїжджої частини після опадів.

На всіх зустрічах порушувалося питання про оплату за вивезення твердих побутових відходів. Але жителі чомусь ігнорують оплату, а виступають лише з одними лише вимогами «ТРЕБА»: зробити освітлення вулиць, зміцнити берегову лінію, водогін, ремонт доріг, підведення газу.

Депутат брав участь у роботі пленарних засідань ради у 22 із 23. А також у всіх засіданнях земельної комісії, членом якої  є. Брав участь у роботі депутатського дня спільно із членами виконкому. Відвідував та брав участь у суботниках із прибирання шкільного двору та вулиць села.

При зверненні мешканців села складав акти:

а) матеріальну допомогу;

б) обстеження фактичного проживання громадян;

в) обстеження домоволодінь на наявність пічного опалення.

Усі звернення громадян вирішувалися оперативно з працівниками Мелекінського старостинського округу та Мангушської СТГ, із якими склалися довірчі відносини.

З усіх звернень, які надходили від громадян, не виконано лише звернення громадян с. Білосарайська Коса про обладнання посту з реставрації виходу маломірних суден у море в період навігації. Наразі вже є попередня домовленість із прикордонною службою про місце дислокації та людину, яка відповідає за вихід у море маломірного флоту. До 1 червня 2022 року до початку навігації пост буде обладнано.