До складу Мангушської селищної ради восьмого скликання була обрана від політичної партії «Наш край» від виборчого округу №3. Рішенням другої сесії внесена до складу комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюсь здоровим глуздом, Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

Впродовж звітного періоду з 22 сесій селищної ради була присутня на 21 засіданні, тому що вважаю, що це є первинним обов’язком депутата. Приймала участь у роботі профільної комісії, до складу якої я належу. Долучалась до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

Також разом з іншими депутатами селищної ради вирішувала нагальні проблеми Мангушської селищної ради та виборців, котрі зверталися за допомогою. Постійно підтримую зв’язки з виборцями. Впродовж 2021 року до мене звернулося 125  громадян з питань сприянню щодо надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення складних матеріально-побутових проблем, ремонту помешкань, постраждалих внаслідок стихійного лиха, вирішення земельних питань. У міру моїх можливостей  намагалася невідкладно  надавати допомогу або роз’яснення  з даного питання.

У 2021 році за моїм сприянням при допомозі керівництва громади та відповідних служб були замінені ліхтарі вуличного освітлення, покіс трави на узбіччях доріг.

Брала участь у привітанні ветеранів до Дня Перемоги.

У своїй депутатській діяльності намагаюсь аналізувати потреби виборців, керуючись принципами людяності, взаємодопомоги та чесності. Вважаю, що вміння слухати людей, розуміти турботи, мати сили  і бажання  їм допомагати - це головна мета діяльності депутата.

З великою повагою до вас

Депутат селищної ради                                                         Наталія КУЗЬМІНОВА