До складу Мангушської селищної ради 8-го скликання я був обраний депутатом від політичної партії «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З самого початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Мангушської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 2-ої сесії селищноїї ради 8-го скликання мене було призначено членом постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Одним із основних обов’язків діяльності мене як депутата постійна участь (за виключенням хвороби та відряджень) у сесіях селищної ради та засіданнях постійних комісій.

Впродовж звітного періоду підтримувався постійний звязок із виборцями виборчого округу задля вивчення громадської думки та потреб населення.

Важливим питання для мене як депутата є небезпека людей.  За ініціативою депутатів партії «Слуга народу» на пр.Миру смт. Мангуш було встановлено на пішохідних зонах конструкції для привертання уваги водіїв для  уникнення ДТП.

Долучився до еко-ініціативи «Озеленення Планети». Головна мета проекту – привернути увагу до проблеми глобальної зміни клімату та об’єднати якнайбільше людей навколо відновлення екосистеми, масштабного озеленення України.

Заходи для підростаючого покоління. Команда депутатів та активістів політичної партії  «Слуга Народу» постійно проводять розважальні та ігрові програми  для дітей.

Приділяю особливу увагу розвитку спорту і пропаганді здорового способу життя. Ініціював преміювання спортсменам за високі результати на європейських та Всеукраїнських змаганнях.

Постійно тримаю на контролі вчасну та якісну реалізацію проєктів президентської програми «Велике будівництво» у  Мангушській об’єднаній територіальній громаді, це : будівництво автомобільної дороги місцевого значення «Маріуполь-Урзуф» та капітальний ремонт нової траси «Маріуполь-Бердянськ», яка проходить від меж Запоріжської області до селища Мангуш.

Проблеми моїх виборців для мене завжди особисті. Часто зустрічаюсь з мешканцями громади та, в межах своїх повноважень допомогаю у вирішенні побутових та соціальних проблем громади. За моєї ініціативи мешканці отримали будівельні  матеріали для відновлення пошкоджених будинків в наслідок стихійного лиха.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування, депутатської діяльності  займаюсь самоосвітою у цих напрямках.  Брав участь у семінарах - навчаннях для депутатів місцевих рад щодо передачі комунального майна.

За ініціативи депутатів політичної партії «Слуга Народу» розробляється  новий регламент Мангушської селищної ради, з метою удосконалення та відповідності до норм закону.

Свою діяльності як депутата постійно висвітлюю у засобах масової інформації, а саме: участь в ефірах телеканалу ТОВ «Маріупольське телебачення», надання коментарів інтернет-виданням та друкованим засобам масової інформації, публікації на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю,що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що очікування політичні і економічні  зміни у державі приведуть до  покращення життя у  Мангушській об’єднаній територіальній громаді.

Мій заклик: «Я живу за принципом — відповідальність починається з мене, чітко собі усвідомлюю, що я готовий робити все для того, щоб наша громада процвітала, та працювати на благо своїх виборців».

З повагою, Олексій ВОРОБЙОВ