До складу Мангушської селищної ради 8-го скликання я була обрана депутатом від політичної партії «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З самого початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Мангушської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 2-ої сесії селищноїї ради 8-го скликання мене було обрано членом постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Одним із основних обов’язків мене, як депутата, постійна участь (за виключенням хвороби та відряджень) у сесіях селищної ради та засіданнях постійних комісій. Під час розгладу бюджетних питань на засіданнях комісії велика увага приділяється надання коштів на підтримку комунальних підприємств і закладів громади, надання матеріальної допомоги на вирішення ппоблемних питань мешканцями громади, підтримка освіти, культури та охорони здоров’я.

Важливим питання для мене, як депутата, є небезпека людей.  За ініціативою депутатів партії «Слуга народу» на пр.Миру смт. Мангуш було встановлено на пішохідних зонах конструкції для привертання уваги водіїв для  уникнення ДТП.

Проблеми моїх виборців для мене завжди особисті. Часто зустрічаюсь з мешканцями громади та, в межах своїх повноважень допомогаю у вирішенні побутових та соціальних проблем громади. За моєї ініціативи мешканці отримали будівельні  матеріали для відновлення пошкоджених будинків в наслідок стихійного лиха.

Долучилася до еко-ініціативи «Озеленення Планети». Головна мета проекту – привернути увагу до проблеми глобальної зміни клімату та об’єднати якнайбільше людей навколо відновлення екосистеми, масштабного озеленення України.

Заходи для підростаючого покоління. Команда депутатів та активістів політичної партії  «Слуга Народу» постійно проводять розважальні та ігрові програми  для дітей.

Постійно тримаю на контролі вчасну та якісну реалізацію проєктів президентської програми «Велике будівництво» у  Мангушській об’єднаній територіальній громаді, це: будівництво автомобільної дороги місцевого значення «Маріуполь-Урзуф» та капітальний ремонт нової траси «Маріуполь-Бердянськ», яка проходить від меж Запоріжської області до селища Мангуш.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування, депутатської діяльності  займаюсь самоосвітою у цих напрямках.  Брала участь у семінарах - навчаннях для депутатів місцевих рад щодо передачі комунального майна, навчальному семінарі для депутатів місцевих рад з Олександром Салантайом, онлайн семінарах та інших заходах.

За ініціативи депутатів політичної партії «Слуга Народу» розробляється  новий регламент Мангушської селищної ради, з метою удосконалення та приведення до відповідності нормам чинного  законодавста, а також забезпечення прозорості роботи депутатів селищної ради і її виконавчого апарату.

Свою діяльності як депутата постійно висвітлюю у засобах масової інформації, а саме: участь в ефірах телеканалу ТОВ «Маріупольське телебачення», надання коментарів інтернет-виданням та друкованим засобам масової інформації, публікації на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook».

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю,що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що очікувані політичні і економічні  зміни у державі приведуть до  покращення життя у  Мангушській об’єднаній територіальній громаді.  Попереду ще багато роботи і безліч невирішених питань, які піймаються мешканцями громади під час віїзних прийомів та особистих звернень. Наше завдання – розвивати громаду та створити відповідні умови для наших мешканців для отримання якісних послуг, комфортного проведення дозвілля на узберіжжі Азовського моря, створення туристичних та екологічних маршрутів. Зробити Мангушську громаду – туристичним магнітом!

Мій заклик: «Робота триває, спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду більш розвиненою та комфортну!».

З повагою, Наталія БУКРЄЄВА