Інформація про надходження та використання коштів бюджету Мангушської селищної територіальної громади за травень 2021 року

За травень 2021 року до загального фонду надійшло власних та закріплених доходів – 7281,7  тис.грн.,  інших субвенцій з місцевого бюджету – 20,6 тис.грн., трансфертів з державного бюджету – 8323,6 тис.грн., з них:

- базова дотація – 3001,2 тис.грн.;

- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 4930,0 тис.грн.;

- дотація з місцевого бюджету на здійснення з переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 263,6 тис.грн.;

- субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 5,5 тис.грн.;

- субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 123,3 тис.грн.

Профінансовано з бюджету видатків на загальну суму 16982,6              тис.грн,  з них захищені видатки – 15586,9 тис.грн.