Мангушська стайня – місце, де почуваєшся щасливим

Дата: 05.05.2021 16:12

НАТИСНИ ТА ВІДПРАВЛЯЙСЯ У ПОДОРОЖ

Є в Мангушський громаді таке місце, яке притягує своєю атмосферою позитиву і якогось благоговіння в єднанні з природою - стайня в Мангуші. Окрім того, що це місце, яке притягує, адже тут почуваєшся щасливим, тут займаються  іппотерпією (метод реабілітації за допомогою адаптивної верхової їзди) для діток з інвалідністю. Лікувальний ефект, визнаний вже у всьому світі, здійснюється завдяки конституції і фізичним даним коня. Адже його крок приблизно дорівнює кроку людини, і хворому передається імпульси (110-140 за хвилину) від спини тварини. Така терапія для діток абсолютно безкоштовна і привозять сюди маленьких любителів коней не тільки із сіл і селищ громади, а й з Маріуполя.
На сьогоднішній день Оксана Терещенко – голова ГО «Країна коней», дбає про сімох коней. День коні проводять на свіжому повітрі, а в денниках ночують. Для них створюються всі умови - сіно двох видів укладається в стійлах, дають тваринам пити воду і гризти сіль, взимку обов'язково годують зерном, ввечері запарюють кашу, а вранці просто перемелюють і дають сухий корм. Оксана дуже багато знає про правильний догляд за кіньми, про їх характер, уподобання в їжі, адже на коніфермі вона з самого дитинства і не бачить іншого життя, де не було б її конячок.
Потрапити на конєферму, щоб подивитися на коней, насолодитися цією атмосферністю і дружелюбністю може кожен бажаючий і це безкоштовно. Тут є і локації для фотографування, і альтанки для відпочинку.