Для гостей громади

Ще нещодавно ми встановлювали на свої телефони Інстаграм і завантажували туди свої перші фото, а вже сьогодні існує навіть термін "Insta-локації" або "Інстаграмні місця". Що ж це таке? Це місце, в якому як би не сфотографувались, кадр вийде гарним. Саме за такими місцями приїзжають до нас в гості туристи з усієї країни , щоб зробити гарне фото для соціальних мереж. Тож запрошуємо Вас на віртуальну екскурсію найяскравішими "Інстаграмними місцями" Мангушської громади, про багато з яких мало що чули навіть місцеві мешканці! А після перегляду - запрошуємо в гості! Нам є чим здивувати та надихнути Вас!

МАНДРУЙ ПО МАНГУШСЬКІЙ ОТГ

29 Вересня, 2021 р., 13:33
 Стежка розташована  в селі Захарівка Мангушської громади. Це місце , яке включає в себе : змішаний ліс, річки, степ, виходи граніту, історичні події та унікальну флору і фауну. Проєкт «Еколого-туристична стежка «Таємнича Берда та її чарівний світ»  реалізовано в рамках програми «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей 2021» за підтримки Програми розвитку Організацій Об’єднаних націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Громадська організація «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» у партнерстві з Національним природним парком «Меотида».
06 Вересня, 2021 р., 09:51
Найпопулярніша insta-локація літнього сезону - урзуфська вежа. Насправді цей будиночок раніше знаходився на території дитячого табору ім. Володимира Дубініна.
05 Травня, 2021 р., 16:12
НАТИСНИ ТА ВІДПРАВЛЯЙСЯ У ПОДОРОЖ