Депутатська діяльність

20 Грудня, 2021 р., 11:36
До складу Мангушської селищної ради 8-го скликання я була обрана депутатом від політичної партії «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З самого початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Мангушської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 2-ої сесії селищноїї ради 8-го скликання мене було обрано членом постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
20 Грудня, 2021 р., 11:35
До складу Мангушської селищної ради 8-го скликання я був обраний депутатом від політичної партії «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З самого початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Мангушської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 2-ої сесії селищноїї ради 8-го скликання мене було призначено членом постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
20 Грудня, 2021 р., 11:32
До складу Мангушської селищної ради 8-го скликання я був обраний депутатом від політичної партії «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З самого початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Мангушської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Рішенням 2-ої сесії селищноїї ради 8-го скликання мене було призначено членом постійної комісії  з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.