Прийом громадян: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 12.00 Телефон: 067-18-54-383 Ел.пошта: avramov.vit@ukr.net

Аврамов Віталій Ісидорович

Народився 16 травня 1961 року. Освіта вища. У 1998 році закінчив Жданівський індустріальний технікум за спеціальністю «Технологія зварювального виробництва». У 2013 році - Маріупольський державний університет, спеціальність «Економіст». Трудова діяльність Віталія Ісидоровича розпочалась у 1982 році на Жданівському АТП, а вже у 2000 році він очолив автоколону ТОВ «Марвей-транспорт». 3 2011 - 2012 р.р. – голова наглядової ради ТОВ «Марвей-транспорт». Продовжив свій робочий шлях начальником відділу транспорту і зв'язку Маріупольської міської ради. З 2017 року працював заступником директора по безпеці  дорожнього руху Товариства з обмеженою відповідальністю "Маріупольське автотранспортне підприємство 11402".

2010 - 2015 р.р. - депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і телекомунікацій.

З 2015 року по 2020 рік - депутат Мангушської районної ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичних ресурсів, розвитку курортної зони узбережжя Азовського моря та екології. Віталій Ісидорович був двічі переможцем іміджевого конкурсу «Гордість району» в номінаціях «Меценат року», «За активну діяльність в органах місцевого самоврядування» та переможцем конкурсу «Маріуполець року» в номінації «Краще транспортне обслуговування».

Окрім всього, В.І. Аврамов - голова Урзуфського сільського товариства греків, активний громадський діяч, спортсмен, благодійник. Будучи депутатом обласної ради по округу, куди входили населені пункти Покровського, Мелекінского, Урзуфского і Ялтинського с/р, постійно їх відвідував, брав участь в роботі сесій, вникав в проблеми, і, використовуючи депутатські повноваження - вирішував їх. Тож, з проблемами наших сіл і їх мешканців староста знайомий вже давно. Як то кажуть: знає, куди «стукатись», аби відкрили двері. Є у В.І. Аврамова  і власні напрацювання по розвитку транспортного сполучення нашої громади, вирішує питання,  пов’язані з медициною, освітою, соціальним захистом. Є ідеї  і щодо додаткового поповнення бюджету. Ну і, звичайно ж, староста працює над залученням і використанням інвестицій, беручи участь в різних грантових проєктах. Займається староста сіл Урзуф і Бабах-Тарама і буденними справами: питання благоустрою, ремонт доріг, відсипка вулиць, освітлення, звернення громадян.  Але найголовніший пріоритет – розвиток рекреаційного потенціалу узбережжя, адже туристична галузь – один з головних векторів стратегічного розвитку та складової Мангушської громади.