Топузов Іван Васильович

 

Народився 21 вересня 1962  року. З 1981 р. по 1983 р. працював в Приморському АТП 21483, база відпочинку «Чайка». В цей час навчався у Жданівській (Маріупольській) автомобільній школі, яку закінчив у 1983 році. З 1983 р. по 1985 р. – служба в лавах РА. З 1985 р. по 1989 р. продовжив працювати в Приморському АТП 21483 водієм. З 1988 р. по 1992 р. – навчався на заочному відділенні Горлівського філіалу Донецького політехнічного інституту. З 1989 р. працював завідуючим базою відпочинку «Утес» Брянківського рудоремонтного заводу. З 2002 року Іван Васильович працює у Першотравневому відділі земельних ресурсів -  землевпорядником. У 2004 році переводом йде працювати до Урзуфської сільської ради. У 2006 році мешканці села Урзуф довірили йому свої голоси, тож Івана Васильовича було обрано депутатом Урзуфської сільської ради V скликання. З 2010 року – обраний депутатом Першотравневої районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу. З 2013 року переведений на посаду спеціаліста ІІ категорії з благоустрою Урзуфської сільської ради, з 2017 року - на посаду спеціаліста І категорії з благоустрою Урзуфської сільської ради. У 2020 році призначений на посаду заступника голови Урзуфської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів сільської ради. У грудні 2020 року – звільнений у зв’язку із закінченням строку повноважень виконавчого комітету Урзуфської сільської ради. Одружений. Має трьох дітей.

Призначення старостою Урзуфського старостинського округу Іван Васильович вважає  надзвичайно відповідальним та важливим кроком в своєму житті.

На посаді старости має план дій та завдань, над якими працюватиме:

  • Дбати про соціальний захист малозабезпечених сімей та людей похилого віку, надавати їм повний спектр послуг;
  • Поетапно вирішити питання благоустрою населених пунктів;
  • Облаштування ділянок для роздільного збору побутового сміття, налагодження вивозу сміття на постійній основі;
  • Облаштування вуличного освітлення;
  • Підтримка рекреаційних ресурсів та розвиток туристичної інфраструктури;
  • Сприяти розвитку сучасної освіти, культури та спорту, а також наданню належного медичного обслуговування.

 

«Вірю у світле майбутнє Мангушської громади! Ми варті того, щоб усі сподівання, плани та проєкти розвитку з покращення добробуту жителів громади стали реальністю», - зазначає староста Урзуфського старостинського округу.