Половникова Тетяна Петрівна

Народилася 21 грудня 1971 року у смт.Мангуш. У 1989 році успішно закінчила Мангушську ЗОШ №1. Освіта вища. У 1997 році закінчила Донецькій державний технічний університет за спеціальністю «інженер-хімік-технолог».

Робочий шлях розпочала у 1995 році на посаді інженера з охорони праці у Першотравневому комбінаті комунальних підприємств. У 1999 році була вибрана секретарем  Мангушської селищної ради на посаді якої працювала до 2001 року. З 2001 по 2010 роки  працювала на посаді спеціаліста 1 категорії  Мангушської селищної ради. З 2010 по 2020 роки – секретар виконавчого комітету Мангушської селищної ради. Була депутатом Мангушської селищної ради III, IV та V скликань.  З лютого 2021 року – начальник архівного відділу Мангушської селищної ради.

Для Тетяни Петрівни працювати у архівному відділі - це значить відчути подих історії, адже архівна справа надзвичайно важлива з точки зору збереження історичної спадщини для майбутніх поколінь, є безцінним скарбом з великою інформаційною.  системою. Начальник відділу основними пріоритетами  вважає порядність, відповідальність та результативність в роботі.